Czy wiesz że

W związku z prowadzoną działalnością, firma nasza posiada mobilne laboratorium, które umożliwia przeprowadzenie analizy wody bezpośrednio u klienta.

O NAS

Spółka Schweitzer-Chemie Polska z siedzibą w Katowicach jest niezależną oraz samodzielnie działającą jednostką (firmą "córką"), niemieckiej firmy Schweitzer-Chemie GmbH, jednego z największych producentów preparatów do uzdatniania wody w Niemczech.

o nas

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji chemii i zatrudnia około 200 doświadczonych pracowników w centrali firmy - Freiberg/Neckar oraz w kilkunastu oddziałach handlowo-serwisowych na terenie Niemiec i Austrii.

Zakres działania naszej firmy to szeroko pojęta technika oczyszczania wszelkiego rodzaju instalacji i systemów wodnych z osadów i kamienia ale przede wszystkim zapobieganie ich powstawaniu. Oferujemy preparaty chemiczne do uzdatniania i kondycjonowania wody których jesteśmy producentem. W ofercie posiadamy również urządzenia, części zamienne i usługi w zakresie doradztwa technicznego i serwisu urządzeń.

Pracujemy, wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne. Wszystkie proponowane preparaty posiadają wymagane atesty i zezwolenia. Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową i profesjonalnym laboratorium chemicznym. Poprzez kwalifikacje oraz doświadczenie naszych pracowników staramy się zapewniać najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy