Czy wiesz że

Od 20.08.2010 posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy, który jest szczególnym potwierdzeniem naszej rzetelności i terminowego regulowania zobowiązań.

Uzdatnianie wody – Katowice

Uzdatnianie wody to proces złożony z wielu etapów, na który bezpośredni i istotny wpływ mają jakość i parametry fizykochemiczne wody oraz jej przeznaczenie. Uzdatnianie wody to również demineralizacja wody, gdzie coraz większe znaczenie zyskuje odwrócona osmoza.Woda otrzymana w procesie odwróconej osmozy pozbawiona jest trujących i rakotwórczych związków chemicznych, metali ciężkich, bakterii oraz wirusów.

urządzenia

Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz urządzenia w zakresie:

 • filtracji
 • odżelaziania
 • odmanganiania
 • zmiękczania
 • demineralizacji
 • odsalania
 • systemów (układów) dozujących
 • odwróconej osmozy
 • dezynfekcji UV
urządzenia

Specjalizujemy się w:

 • zwalczaniu legionelli w instalacjach
 • usuwaniu życia biologicznego
 • czyszczeniu chemicznym skraplaczy
 • czyszczeniu chemicznym wymienników
 • czyszczeniu chemicznym kotłów

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę:

 • analizę wody na podstawie pobranej próbki z obiegu
 • dobór odpowiednich preparatów
 • opracowanie technologii,
 • propozycje nowych rozwiązań
 • dobór i montaż optymalnych systemów i urządzeń
 • kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dysponujemy własnym sprzętem do analizy wody.

Posiadamy profesjonalne laboratorium chemiczne…

Utrzymanie czystości wody w procesach technologicznych jest priorytetem dla każdej firmy, która chce dostarczać profesjonalne rozwiązania swoim klientom. Właściwy efekt można osiągnąć wyłącznie przy pomocy wydajnych stacji. Dzięki nim uzdatnianie wody staje się ekonomiczne, a jednocześnie niezawodne. Dlatego właśnie warto skorzystać z proponowanych przez nas urządzeń, które wyróżniają się licznymi zaletami.

Kompleksowe uzdatnianie wody

Trzeba pamiętać, że twarda bądź zanieczyszczona woda niesie za sobą wiele zagrożeń dla instalacji. Dla przykładu zalegający osad doprowadza do zatykania przewodów albo zmniejszenia ich przepustowości. Równie poważnym zagrożeniem jest korozja elementów maszyn. Poza tym najwyższa jakość cieczy jest wymagana w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym. To właśnie tam uzdatnianie wody przemysłowej jest warunkiem, bez którego nie powstanie żaden produkt. Jednak przyda się także w branży elektronicznej, szklarskiej czy mechanicznej.

Ponieważ tak dużo przedsiębiorstw wymaga nowoczesnego uzdatniania, przystosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb dosłownie każdej gałęzi przemysłu. Posiadamy rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w szpitalu, jak i warsztacie samochodowym. Nasze urządzenia do uzdatniania wody zajmą się filtracją, zmiękczaniem, demineralizacją, odsalaniem, odwróconą osmozą, dezynfekcją UV i innymi tego typu zadaniami. Wszystko w zależności od tego, czego potrzebują klienci.

Korzyści związane z inwestycją w stację uzdatniania wody kotłowej

Uzdatniona w odpowiedni sposób woda staje się bezpieczniejsza. I to pod każdym możliwym kątem. Przede wszystkim nadaje się wówczas do zastosowania w produktach spożywczych i medycznych, które wymagają zachowania najwyższej ostrożności oraz poziomu higieny. Poza tym stacja uzdatniania wody zapewnia bezproblemową eksploatację instalacji technologicznych przez znacznie dłuższy czas niż w przypadku stosowania poślednich rozwiązań. To oznacza również zmniejszenie kosztów związanych z serwisowaniem czy wymianą poszczególnych elementów. W ostatecznym rozrachunku uzdatnianie wody zawsze jest opłacalną opcją.

Odwrócona osmoza pozbawia wodę trujących i rakotwórczych związków chemicznych i metali ciężkich. Staje się też wolna od bakterii oraz wirusów. Tak przetworzoną wodę można bez zagrożenia przeznaczyć do produkcji.

Profesjonalne doradztwo w zakresie urządzeń do uzdatniania wody

Dysponujemy świetnie wyposażonym laboratorium chemicznym, w którym znajduje się pełen zestaw sprzętów do analizy wody. Poprzez przeprowadzane badania jesteśmy w stanie wskazać najpoważniejsze problemy, z jakimi spotyka się ciecz w danym miejscu. I na tej podstawie dokonujemy wyboru modelu stacji uzdatniania wody. Przy okazji zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas urządzeń.

Uzdatnianie wody w Katowicach przez rzetelną firmę

Już od ponad dekady posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy, który przyznawany jest wyłącznie tym przedsiębiorstwom, które spełniają najwyższe wymagania w każdym aspekcie swojej działalności. Możemy pochwalić się precyzją wykonania, a także dużym przywiązaniem do terminowości świadczonych usług związanych z uzdatnianiem wody. Potwierdzeniem naszej skuteczności jest nie tylko certyfikat, ale również rzesza zadowolonych klientów.

Identycznie wysokie standardy utrzymujemy przy rozliczaniu się z odbiorcami. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości urządzeń do uzdatniania wody. A wycena zlecenia uzależniona jest od różnorodnych czynników, które są ściśle związane z potrzebami klientów. Mowa m.in. o liczbie maszyn do montażu, opracowaniem technologii czy analizie wody. Nasi partnerzy płacą wyłącznie za to, czego potrzebują we własnej firmie.

Zachęcamy wszystkie przedsiębiorstwa działające na terenie Katowic oraz okolic miasta do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści z przyjemnością przedstawią szczegóły współpracy oraz przygotują wycenę. Dzięki naszej pomocy uzdatnianie wody w Katowicach i województwie śląskim może być proste, tanie i skuteczne.